Реми де Роуен б. ~ 727 д. 19 јануар 771

Из пројекта Родовид

Особа:942660
Рођени род Царолингиен
Пол мушки
Цело име (рођено) Реми де Роуен
Родитељи

{{{Персон:28953}}}

Вики-страница wикипедиа:фр:Реми де Роуен
[1]

Догађаји

~ 727 Рођење:

753 Професија : Роуен (76), Арцхевêqуе де Роуен [2]

771 Сахрана: Роуен (76), Цатхéдрале Нотре-Даме де Роуен

19 јануар 771 Смрт: Роуен (76), [2]

< 1090 Сахрана: Соиссонс (02), Аббаyе Саинт-Мéдард де Соиссонс

од 1090 Сахрана: Роуен (76), Аббаyе Саинт-Оуен де Роуен, апрèс qуои лес цалвинистес пиллèрент сес релиqуес

Извори

  1. - Wикипéдиа
  2. Шаблон:Анселме Цаилле

Од прародитеља до унучад

!-- ТРЕЕ_ИН_ПЕРСОН_ПАГЕ --

Джерельна довідка за населеним пунктом
Остали језици