Цлéрембаулт де Ноyерс

Из пројекта Родовид

Особа:933282
Рођени род Ноyерс
Пол мушки
Цело име (рођено) Цлéрембаулт де Ноyерс
Родитељи

{{{Персон:933294}}}

{{{Персон:933297}}}

[1]

Догађаји

Рођење једног детета: {{{Персон:933280}}}

Титуле : Ноyерс (89), сеигнеур де Ноyерс

Свадба: {{{Персон:933281}}}

1190 Други догађај: Се цроиса Цатéгорие:Троисиèме цроисаде

Извори

  1. Шаблон:Анселме Цаилле -

Од прародитеља до унучад

!-- ТРЕЕ_ИН_ПЕРСОН_ПАГЕ --

Остали језици