Цлаес Лодеwијцкс ван дер Гиессен б. 1400проц

Из пројекта Родовид

Особа:917126
Рођени род ?
Пол мушки
Цело име (рођено) Цлаес Лодеwијцкс ван дер Гиессен
Друга имена Цлаес Лоијнцк ван дер Гиессен
Родитељи

{{{Персон:128873}}}

{{{Персон:128876}}}

Догађаји

1400проц Рођење:

1420проц Рођење једног детета: {{{Персон:917125}}}

Напомена

релатиес мет оудерс ен кинд зијн спецулатиеф, маар те беаргументерен


Од прародитеља до унучад

!-- ТРЕЕ_ИН_ПЕРСОН_ПАГЕ --

Остали језици