Гуиллауме Јоувенел дес Урсинс б. 1401 д. 1472

Из пројекта Родовид

Особа:882864
Рођени род Јоувенел
Пол мушки
Цело име (рођено) Гуиллауме Јоувенел дес Урсинс
Родитељи

{{{Персон:882859}}}

{{{Персон:882862}}}

Вики-страница wикипедиа:фр:Гуиллауме Јоувенел дес Урсинс

Догађаји

1401 Рођење:

Професија : цханцелиер де Франце

1472 Смрт:

Напомена


Од прародитеља до унучад

!-- ТРЕЕ_ИН_ПЕРСОН_ПАГЕ --

Остали језици