Yанген Јанс б. 1570проц

Из пројекта Родовид

Особа:865790
Рођени род ?
Пол женски
Цело име (рођено) Yанген Јанс

Догађаји

1570проц Рођење:

1600проц Рођење једног детета: {{{Персон:861737}}}

Напомена

ОРА ХИА 1, фо.45. 1 меи 1605. Геррит Јан Пиетерсз. енде Јацоб Ленертсз. Бесемер алс ман енде вооцхт ван Yанген Јансдр. ерфгенамен ван Леентген Пиетерсдр.

Андере киндерен:

  • Леендерт, ца. 1590
  • Цорнелис, ца. 1592
  • Гијсберт, ца. 1595
  • Маријке, ца. 1598, Хендрик-Идо-Амбацхт (хаар тwееде зоон Јацоб wордт уитгеслотен уит хет тестамент ван Маријке ен хаар ман омдат дие еен воортвлуцхтиге моорденаар ис)
  • Леентје, ца. 1600, Хендрик-Идо-Амбацхт - ца. 1629, Хендрик-Идо-Амбацхт.
  • Јаннекен, ца. 1606, Хендрик-Идо-Амбацхт - 15-05-1639, Хендрик-Идо-Амбацхт.


Од прародитеља до унучад

!-- ТРЕЕ_ИН_ПЕРСОН_ПАГЕ --

Остали језици