Јан ван Ходенпијл

Из пројекта Родовид

Особа:8344
Рођени род Ходенпијл
Пол мушки
Цело име (рођено) Јан ван Ходенпијл
Родитељи

{{{Персон:8341}}}

{{{Персон:8342}}}

Референце нумберс ГЕДЦОМ::АелтјевандерБурцх.гед::ИНДИ @И291331@::Кјансен

Напомена

раадсман ван Делфт, дие зегелт анно 1315. Ик хоуд хем воор де Јан, дие мет Арноуд вербаннен wерд, ен wие де грааф вергевинг сцхенкт ин 1355. Хиј хеет дан х е е р Јан, де ениге плаатс wаар хиј алс риддер -вооркомт. Зијн гоед, ван вриј wат бесцхеиденер омванг дан дат ван хет хоофд дер фамилие, лигт воорал ин Маасланд ен вердер ин Оверсцхие


Од прародитеља до унучад

!-- ТРЕЕ_ИН_ПЕРСОН_ПАГЕ --

Остали језици