Јоханн вон Буxхоеведен

Из пројекта Родовид

Особа:713899
Рођени род Буxхоеведен
Пол мушки
Цело име (рођено) Јоханн вон Буxхоеведен
Родитељи

{{{Персон:1155411}}}

Догађаји

Рођење једног детета: {{{Персон:713912}}}

Рођење једног детета: {{{Персон:298700}}}

Рођење једног детета: {{{Персон:713900}}}

1163 Рођење једног детета: {{{Персон:713913}}}

~ 1165 Рођење једног детета: {{{Персон:713898}}}

Напомена

Сеин Веттер Јоханнес ист üбригенс дер Стаммватер дер хеуте лебенден Бароне вон Буxхоеведен. Беиде Фамилиен гехöрен сомит зу ден wениген хеуте ноцх лебенден Креузфахрергесцхлецхтерн.


Од прародитеља до унучад

!-- ТРЕЕ_ИН_ПЕРСОН_ПАГЕ --

Джерельна довідка за населеним пунктом
Остали језици