Елисабетх Ходенпијл б. 1355проц

Из пројекта Родовид

Особа:667654
Рођени род Ходенпијл
Пол женски
Цело име (рођено) Елисабетх Ходенпијл
Родитељи

{{{Персон:8343}}}

{{{Персон:8542}}}

Догађаји

1355проц Рођење:

1380проц Рођење једног детета: {{{Персон:666743}}}

Напомена

релатие мет оудерс ис спецулатиеф маар зе хадден еен доцхтер Лијсбетх, ен еен ницхт ван Флорис ен Генефyен wас оок мет еен ван Цралинген гетроуwд.


Од прародитеља до унучад

!-- ТРЕЕ_ИН_ПЕРСОН_ПАГЕ --

Остали језици