Јацоб ден Брабер б. ~ 1787 д. 22 новембар 1839

Из пројекта Родовид

Особа:660822
Рођени род ден Брабер
Пол мушки
Цело име (рођено) Јацоб ден Брабер
Родитељи

{{{Персон:239416}}}

{{{Персон:239417}}}

Догађаји

~ 1787 Рођење: Оуде-Тонге

22 новембар 1839 Смрт: Ден Боммел


Од прародитеља до унучад

!-- ТРЕЕ_ИН_ПЕРСОН_ПАГЕ --

Остали језици