Роберт Wилмот (Осмастон)

Из пројекта Родовид

Особа:450774
Рођени род Wилмот
Пол мушки
Цело име (рођено) Роберт Wилмот
Друга презимена Осмастон
Родитељи

{{{Персон:450769}}}

Вики-страница wикипедиа:Сир_Роберт_Wилмот,_1ст_Баронет

Догађаји

Титуле : Сир Барт


Од прародитеља до унучад

!-- ТРЕЕ_ИН_ПЕРСОН_ПАГЕ --

Остали језици