Јацоб Јацобс Сост б. ~ 1588 бур. 27 јун 1674

Из пројекта Родовид

Особа:403422
Рођени род Сост
Пол мушки
Цело име (рођено) Јацоб Јацобс Сост
Родитељи

{{{Персон:403429}}}

{{{Персон:837371}}}

Догађаји

~ 1588 Рођење:

Свадба: Оудеркерк аан ден ИЈссел, {{{Персон:403423}}}

1615проц Рођење једног детета: Оудеркерк аан ден ИЈссел, {{{Персон:403378}}}

27 јун 1674 Сахрана: Оудеркерк а/д ИЈссел

Напомена

Андере киндерен:

  • Теунтие, ца. 1629
  • Ариен, ца. 1629
  • Маргриетје


Од прародитеља до унучад

!-- ТРЕЕ_ИН_ПЕРСОН_ПАГЕ --

Остали језици