Герард ван Рандероде вон Лиедберг

Из пројекта Родовид

Особа:374149
Рођени род Рандероде
Пол мушки
Цело име (рођено) Герард ван Рандероде вон Лиедберг
Родитељи

{{{Персон:453696}}}

{{{Персон:453698}}}

Догађаји

1188 Свадба: {{{Персон:374150}}}

1200 Рођење једног детета: {{{Персон:89457}}}

Напомена

Хиј безит де хеерлијкхеид ен де бурцхт Рандероде (биј Ситтард), де хеерлијкхеид Лиедберг,Морсдорф ен Боxтел, биј де слаг биј Боувинес геванген геномен, коопт зицх вриј ен беласт даарвоор де воогдиј овер де Роергау мет еен ленинг ван 300 марк


Од прародитеља до унучад

!-- ТРЕЕ_ИН_ПЕРСОН_ПАГЕ --

Остали језици