Бранд ван Делен б. 1361 д. 1415

Из пројекта Родовид

Особа:373130
Рођени род Делен
Пол мушки
Цело име (рођено) Бранд ван Делен
Родитељи

{{{Персон:373132}}}

Догађаји

1361 Рођење:

1409 Рођење једног детета: {{{Персон:373128}}}

< 1409 Свадба: {{{Персон:373131}}}

1415 Смрт:

Напомена

Кнапе, Леенман ван Кеппел ен ван Хеммен, белеенд мет Харскамп (1399), белеенд мет тер Хаге (1405)


Од прародитеља до унучад

!-- ТРЕЕ_ИН_ПЕРСОН_ПАГЕ --

Остали језици