Аалтје Јацобс ван Цлееф б. 1610проц бур. 29 децембар 1672

Из пројекта Родовид

Особа:336821
Рођени род Клееф
Пол женски
Цело име (рођено) Аалтје Јацобс ван Цлееф
Родитељи

{{{Персон:340360}}}

{{{Персон:340364}}}

Догађаји

1610проц Рођење: Цхарлоис

1635проц Рођење једног детета: Цхарлоис, {{{Персон:335646}}}

29 децембар 1672 Сахрана: Цхарлоис

Напомена

Андере киндерен:

  • Јан, 1630 - 10 септембер 1674, Цхарлоис
  • Бастиаан, ца. 1631, Цхарлоис
  • Јацоб, ца. 1633 - < 20 маарт 1683, Цхарлоис
  • Леендерт, ца. 1637, Цхарлоис
  • Арие, ца.1639, Цхарлоис
  • Мааике, ца. 1641, Цхарлоис - > 2 маарт 1690, Цхарлоис

ГА Роттердам, ОРА Цхарлоис, инв.нр.17, фол. 80: 10 Меи 1659, Јацоб Јацобс Ван ЦЛЕЕФФ, Ариј Јацобс Ван ЦЛЕЕФФ ен Цлаес Бастиаенс ГЕЛДЕР, гетроуwд мет Аелтге Јацобс Ван ЦЛЕЕФФ, киндерен ен ерфгенамен ван wијлен оуде Јацоб Јацобс Ван ЦЛЕЕФФ, транспортерен еен хуис ен ерф оп хет дорп Цхарлоис "оптен буијтенкант ван ден зеедицк" воор 475 гулден аан Пиетер Цлаесен СЦХУИЈЕР.


Од прародитеља до унучад

!-- ТРЕЕ_ИН_ПЕРСОН_ПАГЕ --

Остали језици