Маартен Цорнелис де Гроот ц. 17 мај 1699 бур. 18 фебруар 1752

Из пројекта Родовид

Особа:329331
Рођени род Гроот
Пол мушки
Цело име (рођено) Маартен Цорнелис де Гроот
Родитељи

{{{Персон:332735}}}

{{{Персон:332737}}}

Догађаји

17 мај 1699 Хришчанство крштење: Риддеркерк

19 април 1721 Брачно одобрење: Риддеркерк, {{{Персон:329332}}}

9 јул 1730 Рођење једног детета: Риддеркерк, {{{Персон:328893}}}

18 фебруар 1752 Сахрана: Риддеркерк

Напомена

Андере киндерен:

  • Јан, 1727
  • Неелтје


Од прародитеља до унучад

!-- ТРЕЕ_ИН_ПЕРСОН_ПАГЕ --

Остали језици