Одоацре Хéруле б. 433 д. 15 март 493

Из пројекта Родовид

Особа:31422
Рођени род Хéруле
Пол мушки
Цело име (рођено) Одоацре Хéруле
Родитељи

{{{Персон:141129}}}

Вики-страница wикипедиа:фр:Одоацре
Референце нумберс ГЕДЦОМ::АугустаГалл.гед::ИНДИ @И3223@::СyлваинЦомте

Догађаји

433 Рођење:

Рођење једног детета: {{{Персон:141102}}}

Свадба: {{{Персон:31430}}}

~ 462 Рођење једног детета: {{{Персон:31431}}}

471 Други догађај: Ангерс (49), [1]

од 476 Титуле : Кинг оф Италy

15 март 493 Смрт:

Напомена

Шаблон:Модèле:Соурце нéцессаире прит Роме ле 23 аоûт 476

Хéрулес (пеупладе де мерценаирес вену де Помéрание) пуис д'Италие

Извори

  1. Шаблон:Хистоире дес Францс"Адовацре (Одоацре) éтант вену à Ангерс, ле рои Цхилдéриц аррива ле јоур суивант , ет аyант туé ле цомте Паул, ил с’емпара де ла вилле. Це јоур-лà л’éглисе фут цонсумéе пар ун гранд инцендие.".

Од прародитеља до унучад

!-- ТРЕЕ_ИН_ПЕРСОН_ПАГЕ --

Остали језици