Амбросе Диxон б. < 1625 d. >12 април 1687

Из пројекта Родовид

Особа:31138
Рођени род Диxон
Пол мушки
Цело име (рођено) Амбросе Диxон
Вики-страница wикипедиа:Амбросе_Диxон

Догађаји

< 1625 Рођење: Лондон, Енгланд

~ 1653 Рођење једног детета: Виргиниа, Тхиртеен Цолониес, {{{Персон:31137}}}

1661 Рођење једног детета: {{{Персон:207059}}}

>12 април 1687 Смрт: Сомерсет Цоунтy (Марyланд), Тхиртеен Цолониес, Аннамессеx

Напомена

Шаблон:Плаце наме еррор Шаблон:Неедсоурцес


Од прародитеља до унучад

!-- ТРЕЕ_ИН_ПЕРСОН_ПАГЕ --

Остали језици