Тееуwис Лодеwијкс ден Брабер б. 30 септембар 1708 д. 1759

Из пројекта Родовид

Особа:240406
Рођени род ден Брабер
Пол мушки
Цело име (рођено) Тееуwис Лодеwијкс ден Брабер
Родитељи

{{{Персон:240884}}}

{{{Персон:240886}}}

Догађаји

30 септембар 1708 Рођење: ден Боммел

9 октобар 1740 Рођење једног детета: ден Боммел, {{{Персон:239416}}}

1759 Смрт: Ст. Пхилипсланд

Напомена

ландбоуwер


Од прародитеља до унучад

!-- ТРЕЕ_ИН_ПЕРСОН_ПАГЕ --

Остали језици