Асцхадар ван де Аланен б. < 220

Из пројекта Родовид

Особа:227197
Рођени род ван де Аланен
Пол мушки
Цело име (рођено) Асцхадар ван де Аланен
[1]

Догађаји

< 220 Рођење:

Рођење једног детета: {{{Персон:357170}}}

245проц Место становања :

Напомена

Конинг ван де Аланен, еен волк дат верwант wас аан де Самартанен ен ноорделијк ван де Каукасус леефде. Тијденс де гроте волксверхуизинг зоуден гроепен Аланен зицх вестиген тот ин Галлиë ен Спање. Де лаатсте гроеп зоу зицх (на гроте верлиезен теген де ВисиГотхен) аанслуитен биј де Вандален ен мет хен наар Ноорд Африка треккен

Извори

  1. Аполлодорос оф Артемита анд тхе Централ Асиан Скyтхианс - Јохн Р. Гардинер-Гарден -

Од прародитеља до унучад

!-- ТРЕЕ_ИН_ПЕРСОН_ПАГЕ --

Остали језици