Пезрон Цороллер б. 1504 д. 9 јун 1561

Из пројекта Родовид

Особа:212202
Рођени род Цороллер
Пол мушки
Цело име (рођено) Пезрон Цороллер
Родитељи

{{{Персон:212200}}}

{{{Персон:212203}}}

Догађаји

1504 Рођење: Морлаиx (29)

Свадба: {{{Персон:212205}}}

1540 Свадба: Морлаиx, {{{Персон:212205}}}

1544 Рођење једног детета: Морлаиx, {{{Персон:212204}}}

9 јун 1561 Смрт:

Напомена

Ецуyер, Сеигнеур де Лангле, Сеигнеур де Пратарфеунтеун


Од прародитеља до унучад

!-- ТРЕЕ_ИН_ПЕРСОН_ПАГЕ --

Остали језици