Антоине Роуссеау б. 1678 д. 1749

Из пројекта Родовид

Особа:1494268
Рођени род Роуссеау
Пол мушки
Цело име (рођено) Антоине Роуссеау
Родитељи

{{{Персон:1494623}}}

{{{Персон:1494624}}}

Вики-страница wикипедиа:фр:Антоине Роуссеау

Догађаји

1678 Рођење: Парис (75), роyауме де Франце

Рођење једног детета: {{{Персон:1494267}}}

Титуле : сеигнеур де Тхелонне

Титуле : сеигнеур де Гивонне

1749 Смрт: Парис (75), роyауме де Франце

Напомена

  • Соурце wикипедиа Антоине Роуссеау

Ил фут ле филс аîнé де Денис ет де Марие-Ангèле, нéе Ле Брун.
Ил фут éцуyер.
1709, суите ау дéцèс де сон пèре, ил партит поур Седан репрендре ла мануфацтуре, трансформант лес ателиерс ен уне Фабриqуе роyале де драпс.
1726, ил ен девинт ле дирецтеур оффициел.


Од прародитеља до унучад

!-- ТРЕЕ_ИН_ПЕРСОН_ПАГЕ --

Остали језици