Ланцелот Диxон

Из пројекта Родовид

Особа:142553
Рођени род Диxон
Пол мушки
Цело име (рођено) Ланцелот Диxон
Родитељи

{{{Персон:142551}}}

Догађаји

Место становања : Киркланд (Цопеланд), Енгланд

Професија : Хоусе Царпентер

5 октобар 1729 Крштење: Ламплугх, Енгланд, тхен ин Цумберланд

1763 Рођење једног детета: Иреланд, {{{Персон:207052}}}

Напомена

Шаблон:Неедсоурцес


Од прародитеља до унучад

!-- ТРЕЕ_ИН_ПЕРСОН_ПАГЕ --

Остали језици