Јухел де Логé (де Вилленеуве)

Из пројекта Родовид

Особа:1237394
Рођени род Логé
Пол мушки
Цело име (рођено) Јухел де Логé
Друга презимена де Вилленеуве
Родитељи

{{{Персон:1237389}}}

{{{Персон:1237390}}}

[1]

Извори

  1. Ле Боис-Тхибаулт: Éтуде хисториqуе ет арцхéологиqуе Бy де Беауцхесне -

Од прародитеља до унучад

!-- ТРЕЕ_ИН_ПЕРСОН_ПАГЕ --

Остали језици