Хамелот де Логé д. < 1295

Из пројекта Родовид

Особа:1237386
Рођени род Логé
Пол мушки
Цело име (рођено) Хамелот де Логé
Родитељи

{{{Персон:1237387}}}

[1]

Догађаји

Рођење једног детета: {{{Персон:1237385}}}

1272 Поседовање : Сеигнеур де Боис Тхибаулт де Ла Ланде ет де Лонгé

< 1295 Смрт:

Извори

  1. Ле Боис-Тхибаулт: Éтуде хисториqуе ет арцхéологиqуе Бy де Беауцхесне -

Од прародитеља до унучад

!-- ТРЕЕ_ИН_ПЕРСОН_ПАГЕ --

Остали језици