Реиниер ван Аесwијн б. 1385

Из пројекта Родовид

Особа:1173084
Рођени род Аесwијн
Пол мушки
Цело име (рођено) Реиниер ван Аесwијн

Догађаји

1385 Рођење:

1410 Рођење једног детета: {{{Персон:1173082}}}

Напомена

Коопт 1411 де Сwаненбург ван Wиллем ван Хеецкерен.1448 коопт Wесентхорст.Хеер ван Wесентхорст ен Сwаненбург. Ин дезе тијд хеефт де Сwаненбург сцхаде опгелопен, wант Реyнолт I кријгт тоестемминг ом де хуискапел те херстеллен. Зоwел хет набијгелеген Клееф алс Бергх менен аанспракен те хеббен оп хет Гелдерсе леен, зодат де wапенс wел тер ханд зуллен зијн геномен.


Од прародитеља до унучад

!-- ТРЕЕ_ИН_ПЕРСОН_ПАГЕ --

Остали језици