Степхен Идденден б. 1515 д. 2 мај 1566

Из пројекта Родовид

Особа:112061
Рођени род Идденден
Пол мушки
Цело име (рођено) Степхен Идденден

Догађаји

1515 Рођење: Кент (Енгланд)

1544 Рођење једног детета: Цранброок (Кент), Енгланд, {{{Персон:112060}}}

2 мај 1566 Смрт: Кент (Енгланд)

Напомена

Шаблон:Неедсоурцес


Од прародитеља до унучад

!-- ТРЕЕ_ИН_ПЕРСОН_ПАГЕ --

Остали језици