Гуиллауме де Цаллетот

Из пројекта Родовид

Особа:1012509
Рођени род Цаллетот
Пол мушки
Цело име (рођено) Гуиллауме де Цаллетот

Догађаји

Рођење једног детета: {{{Персон:1012511}}}

Рођење једног детета: {{{Персон:1009601}}}

Поседовање : Берневал-ле-Гранд (76), барон де Берневал

Титуле : Аубервиллиерс (93), сеигнеур д'Аубервиллиерс

Титуле : Мортефонтаине (60), цхâтелаин де Монтмéлиан

Свадба: {{{Персон:1012510}}}


Од прародитеља до унучад

!-- ТРЕЕ_ИН_ПЕРСОН_ПАГЕ --

Остали језици