Фамилија: Guy VI de La Rochefoucauld + Agnès de Rochechouart

Из пројекта Родовид

Фамилија:98306

Родитељи

Guy VI de La Rochefoucauld [La Rochefoucauld]

Agnès de Rochechouart [Rochechouart]

Деца

Aimery II de La Rochefoucauld [La Rochefoucauld] b. 1265 d. 1297


Напомена

Шаблон:Needsources


Джерельна довідка за населеним пунктом
Остали језици