Фамилија: Ira Doan + Nancy Triplett

Из пројекта Родовид

Фамилија:88839

Родитељи

Ira Doan [Doane] b. 20 новембар 1810 d. 19 јул 1850

Nancy Triplett (Doan) [Triplett] b. 12 април 1814

Деца

Rachel Arminda Doan (Southard) [Doane] b. 24 август 1834 d. 9 мај 1909Остали језици