Фамилија: Thomas Southard + Frances Champion

Из пројекта Родовид

Фамилија:87117

Родитељи

Thomas Southard [Southworth] b. 1660 d. 10 март 1739

Frances Champion (Southard) [Champion] b. 1661 d. 11 април 1757

Деца

Henry Southard [Southworth] b. 1703 d. 1795Остали језици