Фамилија: Reuben Perkins Southard + Minerva E. Pyson

Из пројекта Родовид

Фамилија:87056

Родитељи

Reuben Perkins Southard [Southworth] b. 4 јун 1800 d. 1878

Minerva E. Pyson (Southard) [Pyson] b. ~ 1840Остали језици