Фамилија: Joseph William Southard + Sarah A. Stroud

Из пројекта Родовид

Фамилија:87022

Родитељи

Joseph William Southard [Southworth] b. 14 април 1854 d. 10 мај 1918

Sarah A. Stroud (Southard) [Strode] b. 2 јануар 1869 d. 12 август 1933

Деца

Lou Southard [Southworth] b. 25 фебруар 1891 d. јун 1973Остали језици