Фамилија: Карло Велики ? + Дезире Ломбардская

Из пројекта Родовид

Фамилија:81460

Родитељи

Карло Велики ? (Charlemagne) [Каролинзи] b. изм 2 април 742 и 2 април 748 d. 28 јануар 814

Дезире Ломбардская [Ломбардские]


[1]

Догађаји

770 Свадба:

771 Други догађај: Répudiation

Извори

  1. - Шаблон:Anselme Caille