Фамилија: Agnès Lienard + Jean Martinot

Из пројекта Родовид

Фамилија:81031

Родитељи

Agnès Lienard [Lienard] b. 1794 d. 1875

Jean Martinot [Martinot] b. 1790 d. 1859

Деца

Marie Anne Martinot [Martinot] b. 1818 d. 1904Остали језици