Фамилија: John Soole + Maria Whitfield

Из пројекта Родовид

Фамилија:72011

Родитељи

John Soole (Soule) [Soole] b. 1540 d. 1569

Maria Whitfield [Whitefield] b. 1544 d. 1569

Деца

Thomas Soule (Soole) [Soole] b. 1567 d. 1614


Догађаји

1565 Свадба: Kent (England)

Напомена

Шаблон:Needsources


Остали језици