Фамилија: Параска Сопрун + Іван Блажко

Из пројекта Родовид

Фамилија:71117

Родитељи

Параска Сопрун [Сопруни] b. ~ 1924

Іван Блажко [Блажко] b. 1926

Деца

Ганна Блажко [Сопруни] b. 21 април 1957


Догађаји

~ 1948 Свадба:


Остали језици