Фамилија: Елена Афанасьевна Дмитриева-Мамонова + Ivan Andreïevitch Dachkov

Из пројекта Родовид

Фамилија:70246

Родитељи

Елена Афанасьевна Дмитриева-Мамонова (Дашкова) [Дмитриевы-Мамоновы] b. 1695 d. 1723

Ivan Andreïevitch Dachkov [Dachkov] b. 1694 d. 1743


Догађаји

Свадба: 1


Остали језици