Фамилија: Григор Сопрун + Аня ?

Из пројекта Родовид

Фамилија:62

Родитељи

Григор Сопрун [Сопруни] b. 1914

Аня ? (Сопрун) [?]

Деца

Леня Сопрун [Сопруни] b. 1938

Галя Сопрун [Сопруни] b. 1948


Догађаји

Свадба:


Остали језици