Фамилија: D. Violante Lopes Pacheco + D. Diogo Afonso de Sousa

Из пројекта Родовид

Фамилија:45651

Родитељи

D. Violante Lopes Pacheco [Pacheco]

D. Diogo Afonso de Sousa [Sousa de Portugal] b. 1305 d. 18 новембар 1344

Деца

D. Lopo Dias de Sousa [Sousa de Portugal] b. 1330Джерельна довідка за населеним пунктом
Остали језици