Фамилија: Иван Михайлович + Евдокия Дмитриевна

Из пројекта Родовид

Фамилија:43542

Родитељи

w Иван Михайлович [Рюриковичи Тверские] b. 1357 d. 22 мај 1425

Евдокия Дмитриевна [Рюриковичи Дорогобужские]

Деца

Иван Михайлович

Юрий Иванович [Рюриковичи Тверские] b. изм 1473 и 1403


Догађаји

1403 Свадба:

Напомена

Детей нет.


Джерельна довідка за населеним пунктом
Остали језици