Фамилија: Mathieu Ier ou Matteo I Visconti + Bonacosa Borri

Из пројекта Родовид

Фамилија:4124

Родитељи

Mathieu Ier ou Matteo I Visconti [Visconti] b. 15 август 1250 d. 24 јун 1322

w Bonacosa Borri [Borri] b. 1254 d. 13 јануар 1321

Деца

Mathieu Ier ou Matteo I Visconti

Stefano Visconti [Visconti] b. 1288 d. 4 јул 1327

w Caterina Visconti (Della Scala) [Visconti] b. 1282

Mathieu Ier ou Matteo I Visconti + Bonacosa Borri

Galéas Ier Visconti [Visconti] b. 21 јануар 1277 d. август 1328


Догађаји

август 1269 Свадба:

Напомена


Остали језици