Фамилија: Ali ibn Abu Thalib

Из пројекта Родовид

Фамилија:382879

Родитељи

Ali ibn Abu Thalib [Banu Hashim] b. ~ 600 d. 28 јануар 661

Деца

Ψ Несколько [?]Остали језици