Фамилија: Guillaume IV de Montferrat + Aude d'Agliè

Из пројекта Родовид

Фамилија:373883

Родитељи

Guillaume IV de Montferrat [Alérame] b. изм 1030 и 1035 d. ~ 1100

Aude d'Agliè [Agliè]

Деца

Rénier Ier de Montferrat [Alérame] b. 1084 d. ~ мај 1137


Напомена

wikipedia Guillaume IV de Montferrat


Остали језици