Фамилија: Boson III de Challant + Alasia ou Flandrina de Biandrate

Из пројекта Родовид

Фамилија:373780

Родитељи

Boson III de Challant [Challant] d. 1239

Alasia ou Flandrina de Biandrate (de Challant) [Biandrate]

Деца

Godefroy I de Challant [Challant] d. 1264


Догађаји

1191 Свадба:

Напомена


Остали језици