Фамилија: Сигурд "Свинья" + Аста Гудбрандсдоттер

Из пројекта Родовид

Фамилија:368225

Родитељи

Сигурд "Свинья" [Хорфагеры] d. 1018

Аста Гудбрандсдоттер [?]Остали језици