Фамилија: Александра Лассон + Фриц Таулов

Из пројекта Родовид

Фамилија:351491

Родитељи

Александра Лассон (Таулов) [Лассон] b. 22 новембар 1862 d. 17 август 1955

Фриц Таулов [Таулов] b. 20 октобар 1847 d. 5 новембар 1906

Деца

Харальд Таулов [Тауловы] b. 12 септембар 1887 d. 6 мај 1971


Догађаји

1886 Свадба:


Остали језици