Фамилија: Favila (сын Пелайо) + Жена

Из пројекта Родовид

Фамилија:345537

Родитељи

Favila (сын Пелайо) [Visigodo] d. 739

Ψ Жена [?]

Деца

Favila (сын Пелайо)

Ψ Ребёнок [?]Остали језици