Фамилија: Berthe de Ponthieu + Helgaud II Comte I de Ponthieu

Из пројекта Родовид

Фамилија:343967

Родитељи

Berthe de Ponthieu [Понтьё] b. ~ 805 d. 895

Helgaud II Comte I de Ponthieu [Понтьё] b. 805 d. 863Остали језици