Фамилија: Alfrond ap Justin de Cornouaille + Wife of Alfrond de Cornouaille

Из пројекта Родовид

Фамилија:343827

Родитељи

Alfrond ap Justin de Cornouaille [Cornouaille] b. 830 d. ~ 870

Wife of Alfrond de Cornouaille [Cornouaille] b. изм 802 и 862

Деца

Ulfret Alesrudon de Cornouaille [Cornouaille] b. ~ 870 d. ~ 952Остали језици