Фамилија: Osoche de Léon + Wife of Osoche

Из пројекта Родовид

Фамилија:343818

Родитељи

Osoche de Léon [Léon] b. ~ 535 d. 581

Wife of Osoche [Osoche] b. изм 510 и 570

Деца

Fratelle Verch Osoche [Osoche] b. 580 d. ~ 650



Остали језици